سبد خرید خالی است.
هنگام مراجعه به مرکز خدمات حتما کپی کارت ملی خود را همراه داشته باشید، هزینه نصب باید هنگام نصب به مرکز خدمات پرداخت شود.

تایر سازی آلمانی مجبور به فراخوان 94هزار حلقه تایر در آمریکا شد

امتیاز دهید

25 فوریه برابر با 7 اسفند معتبرترین تایر ساز آلمــانی اعلام کرد برنامه‌ای برای تعویض 94هزار حلقه تایرهای سواری با برند کانتیننتال، جنــرال و باروم «Barum» دارد.

در واقع محصولات سایت ورنون در ایلینوی که برای عرضه در بازار افترمارکت و تامین نیاز خودروسازان «OE» فعالیت می‌کند، باید از مشتری پس گرفته شوند.

تایر کانتیننتال
تایر کانتیننتال

مشکل این تایرها در خالی شدن ناگهانی باد یا جداشدن دیواره تایر از محل اتصال با رینگ است که باعث از بین رفتن کامل آج یا تِرد لاستیک‌ ها می‌شود.

کانتیننتال گزارشی از تصادف یا مجروح شدن فردی بخاطر این مشکل دریافت نکرده است اما سازنده باور دارد بی ‌تردید 203حلقه از تایرها داراری مشکل هستند.

کانتیننتال بیان کرد : این فراخوان به درخواست دفتر ملی ایمنی ترافیک آزاد راه‌های ایالات‌متحده «NHTSA» اعلام شده است و اطلاعات کامل برای اجرای این فراخوان 15فوریه 2021 در اختیار این سازمان قرار گرفت.

همچنین تایرساز در تعامل با خودروسازان است تا مشتریان آنها را نیز از این مشکل در خودرویی که خریداری کرده‌اند، مطلع کند.مالکان این خودروها در آینده به برنامه فراخوان ایمنی کانتیننتال خواهند پیوست.

مشتریان برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از آنکه آیا تایر خودرو آنها جزو موارد مشکل‌دار است یا خیر یا برای زمان‌بندی تعویض تایر می‌توانند به وب‌سایت کانتیننتال مراجعه کنند.

در این وب‌ سایت؛ تایرها براساس برند، سایز، هفته تولید و معیار DOT یا دپارتمان حمل‌ونقل ایالات‌ متحده تقسیم‌بندی شده‌اند. البته کانتیننتال لیستی از تایرهایی که جزو این فراخوان قرار می‌گیرند نیز منتشر کرده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

ورود / عضویت در تبریز تایر

برای ورود یا عضویت شماره خود را وارد کنید

لطفا قبل از خرید قوانین و مقررات سایت را مطالعه نمایید