سبد خرید خالی است.
هنگام مراجعه به مرکز خدمات حتما کپی کارت ملی خود را همراه داشته باشید، هزینه نصب باید هنگام نصب به مرکز خدمات پرداخت شود.

BMW و عینک HUD برای موتورسواران!

5/5 - (1 امتیاز)

شرکت BMW عینکی را همانند HUD معرفی کرده است که میزان سرعت، دنده و داده‌های مسیریابی را در دید مستقیم موتورسوار نمایش می‌دهد.

شرکت BMW عینکی را همانند HUD معرفی کرده است.

کاربردی اما محتاط!

رانندگان موتورسیکلت باید در جاده محتاط‌تر از رانندگان خودرو عمل کنند. بنابراین ارائه اطلاعات بیشتر به آن‌ها بدون نیاز به برداشتن چشمانشان از جاده، یک مزیت بزرگ محسوب می‌شود. و این دقیقاً همان کاری است که BMW با عینک هوشمند جدید خود قصد انجام آن را دارد.

    

همان HUD اما برای موتور!

این دستگاه توسط BMW Motorrad معرفی شده است. در لنز راست این عینک، اطلاعاتی درباره مسیریابی، سرعت، دنده یا دیگر داده‌های مهم قابل نمایش هستند. درست مانند HUD (Head-Up Display) برای خودروهای چهار چرخ BMW، صفحه نمایش می‌تواند اطلاعات حیاتی را به رانندگان در جایی که در آن به دنبال تماشای جاده هستند، ارائه دهد.

شرکت BMW عینکی را همانند HUD معرفی کرده است.

شخصی‌سازی عینک

محل نمایش اطلاعات می‌تواند برای هر راننده شخصی‌سازی شوند و در عین حال این عینک‌ها می‌توانند به دستگاه هوشمند شما از طریق بلوتوث متصل شوند. موتورسواران از طریق برنامه متصل BMW Motorrad، می‌توانند داده‌های GPS و سایر اطلاعات را نیز مشاهده کنند.

سازگار برای همه!

به دلیل این که ConnectRide SmartGlasses، با نام کامل خود، به طور خاص برای رانندگان موتور طراحی می‌گردد، BMW آن‌ها را در دو اندازه (متوسط ​​و بزرگ) برای هماهنگی با انواع صورت‌ها و همچنین سازگاری با چندین نوع کلاه موتورسیکلت، ارائه می‌دهد.

شرکت BMW عینکی را همانند HUD معرفی کرده است.

علاوه بر این، عینک‌ها دارای دو نوع لنز برای ویزورهای مختلف کلاه ایمنی هستند. به عنوان مثال، یکی از کلکسیون عینک‌ها دارای شفافیت ۸۵ درصد است و به طور خاص برای استفاده زیر چشمان با ویزور خورشیدی یکپارچه طراحی شده است. هر دو لنز دارای گواهینامه UVA / UVB هستند. اگر عینک بندی نیز دارید، می‌توانید سفارش دهید تا با نسخه شما (+/- ۴/۵ دیوپتر) هم‌خوانی داشته باشند.

این عینک‌ها توسط باتری لیتیوم یونی یکپارچه تغذیه می‌شوند که می‌تواند تا ۱۰ ساعت در یک بار شارژدهی به کار برود. همچنین می‌تواند از طریق کابل USB شارژ شود. آنها برای کار در دماهای تا ۵۰ درجه سانتی‌گراد یا حتی تا ۱۰- درجه سانتی‌گراد برای رانندگان شجاع طراحی شده‌اند.

با توجه به تکنولوژی مورد استفاده در آن‌ها، این عینک‌ها ارزان نیستند و قیمتی معادل ۷۵۷ دلار آمریکا دارند. اما با وجود تکنولوژی هوشمند، این عینک‌ها گران‌ترین عینک‌های آفتابی‌ای نیستند که تاکنون تولید شده‌اند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

ورود / عضویت در تبریز تایر

برای ورود یا عضویت شماره خود را وارد کنید

لطفا قبل از خرید قوانین و مقررات سایت را مطالعه نمایید