سبد خرید خالی است.
هنگام مراجعه به مرکز خدمات حتما کپی کارت ملی خود را همراه داشته باشید، هزینه نصب باید هنگام نصب به مرکز خدمات پرداخت شود.

میشلن تایر تمام فصول خود را وارد بازار کرد

5/5 - (8 امتیاز)

میشلن اعلام کرد : این تایر برای ارائه عملکرد بهتر در طول سال طراحی شده است و همچنین کنترل بسیار خوبی در هر لحظه و هر فصل را به رانندگان میدهد.

این شرکت افزود : تایر Pilot Sport ۴ تمام فصول ، آخرین نسل از تایرهای با عملکرد فوق العاده بالا ( UHP ) است که نسبت به تایرهای پیشین با ۴٪ ترمزگیری بهتر در جاده خشک ، ۵٪ ترمزگیری بهتر در جاده مرطوب و ۱۰% چسبندگی بر روی جاده برفی و بارانی بهبود پیدا کرده است .

میشلن می گوید : الگوی آج نامتقارن این تایر شامل قطر لاستیک بیشتر روی جناح بیرونی می باشد ، که باعث بهبود عملکرد چنگ زنی در جاده خشک میشود . چنگ زنی عالی این تایر در جاده های خیس حاصل الهام گیری از مهندسی طراحی تایرهای مسابقه ای و استفاده حداکثری از سیلیس می باشد .

تایر جدید میشلن

شیارهای بزرگ ، آب را از زیر لاستیک تخلیه می کند تا از آب پیمایش ( هیدروپلنینگ ) جلوگیری کند. میشلن افزود : لبه های تیز برای کامل کردن کارآیی و بهبود چسبندگی در جاده های مرطوب و شرایط باران و برف استفاده شده است. متیو کاب ، مدیر میشلن گفت : ما این تایر را برای رانندگان پرشوری که نیاز به خودروهایی برای رانندگی در شرایط جاده ای مرطوب ، خشک و حتی سرد و برفی دارند ، ساخته ایم.

این نسل جدید از تایر ۸۵٪ بازار را پوشش میدهد و برای محبوب ترین خودروها با کارایی بالا که امروزه در بازار به فروش می رسد ، مناسب است.

میشلن اضافه کرد : تایر Pilot Sport ۴ تمام فصول ، با تکنولوژی واکنش های متغیر توسعه داده شد است ، این شرکت می گوید : تضمین می کند نیروها و دما به طور مساوی برای عمر طولانی تر تایر در برابر سایش توزیع میشود.

این تایر از امتیاز سرعت Z برخوردار است و در ۱۰۵ سایز در دسترس خواهد بود و همچنین ۳۱ قلم کالایی جدید نیز برای پوشش بیشتر بازارSUV / CUV شامل اندازه های رینگ بزرگتر نیز هست .

تایرPilot Sport ۴ تمام فصول متناسب برای خودروهای با عملکرد بالا ، از جمله: – آلفا رومئو جولیا – آئودی Q۷ ، A۸ ، S۴ – ب ام و X۵ – شورولت کوروت C۸ – لکسوس IS – مرسدس GLC و AMG C کلاس – رنجروور اسپرت – تسلا مدل X و S – ولوو XC۹۰ و XC۶۰ – فولکس واگن GTI می باشد.

تایر میشلن Pilot Sport ۴ تمام فصول ، دارای ۵۹ سایز است که از ۱ جولای در بازار موجود شده است و ۴۶ سایز باقیمانده نیز در جولای ۲۰۲۱ در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

ورود / عضویت در تبریز تایر

برای ورود یا عضویت شماره خود را وارد کنید

لطفا قبل از خرید قوانین و مقررات سایت را مطالعه نمایید