میشلن تایر تمام فصول خود را وارد بازار کرد

5/5 - (8 امتیاز)

میشلن اعلام کرد : این تایر برای ارائه عملکرد بهتر در طول سال طراحی شده است و همچنین کنترل بسیار خوبی در هر لحظه و هر فصل را به رانندگان میدهد.

این شرکت افزود : تایر Pilot Sport ۴ تمام فصول ، آخرین نسل از تایرهای با عملکرد فوق العاده بالا ( UHP ) است که نسبت به تایرهای پیشین با ۴٪ ترمزگیری بهتر در جاده خشک ، ۵٪ ترمزگیری بهتر در جاده مرطوب و ۱۰% چسبندگی بر روی جاده برفی و بارانی بهبود پیدا کرده است .

میشلن می گوید : الگوی آج نامتقارن این تایر شامل قطر لاستیک بیشتر روی جناح بیرونی می باشد ، که باعث بهبود عملکرد چنگ زنی در جاده خشک میشود . چنگ زنی عالی این تایر در جاده های خیس حاصل الهام گیری از مهندسی طراحی تایرهای مسابقه ای و استفاده حداکثری از سیلیس می باشد .

تایر جدید میشلن

شیارهای بزرگ ، آب را از زیر لاستیک تخلیه می کند تا از آب پیمایش ( هیدروپلنینگ ) جلوگیری کند. میشلن افزود : لبه های تیز برای کامل کردن کارآیی و بهبود چسبندگی در جاده های مرطوب و شرایط باران و برف استفاده شده است. متیو کاب ، مدیر میشلن گفت : ما این تایر را برای رانندگان پرشوری که نیاز به خودروهایی برای رانندگی در شرایط جاده ای مرطوب ، خشک و حتی سرد و برفی دارند ، ساخته ایم.

این نسل جدید از تایر ۸۵٪ بازار را پوشش میدهد و برای محبوب ترین خودروها با کارایی بالا که امروزه در بازار به فروش می رسد ، مناسب است.

میشلن اضافه کرد : تایر Pilot Sport ۴ تمام فصول ، با تکنولوژی واکنش های متغیر توسعه داده شد است ، این شرکت می گوید : تضمین می کند نیروها و دما به طور مساوی برای عمر طولانی تر تایر در برابر سایش توزیع میشود.

این تایر از امتیاز سرعت Z برخوردار است و در ۱۰۵ سایز در دسترس خواهد بود و همچنین ۳۱ قلم کالایی جدید نیز برای پوشش بیشتر بازارSUV / CUV شامل اندازه های رینگ بزرگتر نیز هست .

تایرPilot Sport ۴ تمام فصول متناسب برای خودروهای با عملکرد بالا ، از جمله: – آلفا رومئو جولیا – آئودی Q۷ ، A۸ ، S۴ – ب ام و X۵ – شورولت کوروت C۸ – لکسوس IS – مرسدس GLC و AMG C کلاس – رنجروور اسپرت – تسلا مدل X و S – ولوو XC۹۰ و XC۶۰ – فولکس واگن GTI می باشد.

تایر میشلن Pilot Sport ۴ تمام فصول ، دارای ۵۹ سایز است که از ۱ جولای در بازار موجود شده است و ۴۶ سایز باقیمانده نیز در جولای ۲۰۲۱ در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

ورود / عضویت در تبریز تایر

برای ورود یا عضویت شماره خود را وارد کنید

لطفا قبل از خرید قوانین و مقررات سایت را مطالعه نمایید