سبد خرید خالی است.
هنگام مراجعه به مرکز خدمات حتما کپی کارت ملی خود را همراه داشته باشید، هزینه نصب باید هنگام نصب به مرکز خدمات پرداخت شود.

خرید لاستیک سمند – راهنمای انتخاب سایز لاستیک سمند

4.9/5 - (9 امتیاز)

سمند در ادبیات فارسی به معنی اسبی است که رنگی متمایل به زرد دارد. تولید سمند در سال 1380 توسط ایران خودرو آغاز شد و علاوه بر فروش داخلی به کشورهای دیگر نیز صادر شد. ( با ادمه راهنمای سایز لاستیک سمند با ما همراه باشید )

لاستیک سمند

طراحی موتور، بدنه و شاسی سمند توسط شرکت‌ های انگلیسی و فرانسوی و قالب‌های آن توسط شرکت ژاپنی، پلت فرم و موتور آن توسط شرکت فرانسوی و جیگ و فیکسچرها و همچنین طراحی خط تولید توسط شرکت کره‌ای انجام شده است.سمند در ابتدا قرار بود جایگزین خودرو پیکان شود که با توجه به قیمت آن این امر ممکن نشد.

سمند دارای مدل های مختلفی همچون سمند LX ، سمند SE ، سمند LX دوگانه سوز ، سمند LX EF۷ تک سوز ، سمند LX EF۷ پایه گازسوز ، سمند سورن ELX ، سمند سورن ELX EF۷ ، سمند سورن ELX EF۷ توربو می باشد که تولید بعضی از آنها متوقف شده است.

سایز لاستیک سمند

انتخاب سایز مناسب لاستیک خودرو هم از بخش های مهم خودرو می باشد.با انتخاب لاستیک مناسب عملکرد خودرو شما بسیار بهبود پیدا می کند. سایز استاندارد لاستیک سمند ۱۸۵/۶۵/۱۵ می باشد. همچنین امکان خرید لاستیک سمند با سایز های پهن تر ممکن است و شما می توانید از سایز های جایگزین ۱۹۵/۶۰/۱۵ ، ۱۹۵/۶۵/۱۵ یا ۲۰۵/۶۰/۱۵ استفاده کنید.

خرید لاستیک سمند

در حال حاضر تایر سمند توسط شرکت های داخلی، بارز، کویرتایر، یزد تایر و … تولید میشود که شما می توانید با قیمت مصوب لاستیک دولتی از سایت تبریز تایر آن را خرید کنید.همچنین می توانید از برند های خارجی، کومهو،چائویانگ، رودستون و … لاستیک خود را با توجه به بودجه مورد نظر خود انتخاب کنید.

سایت تبریز تایر امکان برسی و مقایسه قیمت را برای خرید دقیق و راحت لاستیک خودرو فراهم کرده است.شما می توانید با مقایسه قیمت ها و مشخصات فنی لاستیک، لاستیک مناسب با بودجه خود را خرید کنید.پ

 

منبع

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

ورود / عضویت در تبریز تایر

برای ورود یا عضویت شماره خود را وارد کنید

لطفا قبل از خرید قوانین و مقررات سایت را مطالعه نمایید