سبد خرید خالی است.
هنگام مراجعه به مرکز خدمات حتما کپی کارت ملی خود را همراه داشته باشید، هزینه نصب باید هنگام نصب به مرکز خدمات پرداخت شود.

خرید تایر ساینا – راهنمای انتخاب سایز لاستیک ساینا

5/5 - (8 امتیاز)

در این مقاله از تبریز تایر به بررسی خودرو ساینا و خرید بهترین لاستیک برای آن می پردازیم.خودرو ساینا جایگزینی برای خودرو تیبا در نظر گرفته شده بود.هر چند از لحاظ فنی تغییرات زیادی در آن انجام نشده است و می توان گفت فقط در ظاهر این خودرو تغییرات انجام شده است.در بخش داخلی هم شباهت‌های زیادی بین ساینا و تیبا به چشم می‌خورد و تقریبا از همان متریالها همان طرح ساده و ناموزون در فضای داخلی این خودرو نیز استفاده شده است.

لاستیک ساینا

سایزها لاستیک ساینا

لاستیک ها به عنوان بخش مهمی از خودرو حساب می شوند که سلامت خودرو و سرنشینان آن را تامین میکنند.استفاده از لاستیک استاندارد و فابریک هر خودرو سایش لاستیک را کاهش می دهد.لاستیک مناسب ساینا سایز ۱۸۵/۶۰R۱۴ است که یکی از پرفروش ترین سایزهای تایر در ایران می باشد. 

البته شما می توانید سایز لاستیک خود را تغییر دهید که این کار پیشنهاد نمی شود چون ممکن است باعث افزایش مصرف سوخت خودرو شما شود.

خرید لاستیک ساینا

برای خرید تایر ساینا می توانید با مراجعه به فروشگاه آنلاین تبریز تایر لاستیک مورد نظر خود را انتخاب کنید و لذت خرید راحت را امتحان کنید.همچنین کارشناسان فروش تبریز تایر آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه خرید تایر هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

ورود / عضویت در تبریز تایر

برای ورود یا عضویت شماره خود را وارد کنید

لطفا قبل از خرید قوانین و مقررات سایت را مطالعه نمایید